از گرگ‌وميش تا خاموشي دريا

تازه هاي نشر

کتاب گرگ‌وميش هواي خردادماه

پديد‌آورنده: احمد زيدآبادي | ناشر: نشر ني

در اين ميان، شايعاتي در مورد محتواي اخطار مهاجراني به يزدان‌پناه [صاحب‌امتياز و مديرمسئول رومه‌ي آزاد] در اين‌جا و آن‌جا پخش شد؛ از جمله اين‌که زيدآبادي چريک است. و يا اين‌که او با سپردن سردبيري رومه‌اش به من، گوشت را به دهان گربه داده است. يزدان‌پناه اما همچنان از افشاي آن‌چه بين او و مهاجراني رد و بدل شده بود، خودداري مي‌کرد. غروب آن روز او با حالتي غمزده به من گفت که به دادگاه انقلاب احضار شده و پس از حضورش در آن‌جا، قاضي مقدس با او محترمانه برخورد نکرده است.

يزدان‌پناه اضافه کرد که احضاريه‌اي هم براي من روي ميز قاضي مقدس ديده است. من تا آن زمان چنان در کار رومه غرق شده بودم که حتي متوجه فضاي اطرافم نمي‌شدم. توضيح يزدان‌پناه درباره‌ي احضارش به دادگاه انقلاب، مرا به خود آورد. از او پرسيدم که آيا براي برکناري من تحت فشار است؟ او به گونه‌اي ابهام‌آميز ماجرا را شرح داد و من از سخنان او چنين برداشت کردم که مهاجراني او را تهديد کرده است که يا مرا از سردبيري کنار بگذارد و يا اين‌که رومه توقيف خواهد شد. مهاجراني البته اين را هم گفته بود که منظورش منع حضور کامل من در رومه‌ي آزاد نيست و مي‌توانم عضوي عادي از تحريريه‌ي آن باشم.

کتاب با طرح خنده‌اي

پديد‌آورنده: روزبه حسيني | ناشر: افراز

اين کتاب مجموعه ?? گفتار درباره سمندريان است که درباره زندگي و آثار اين کارگردان تئاتر هستند. اسامي افرادي که نوشتارشان در اين کتاب چاپ شده، عبارت است از : علي رفيعي، آربي اُوانسيان، جعفر والي، منصور کوشان، عباس معروفي، محمد چرم‌شير، ناصر زراعتي، قطب‌الدين صادقي، اسماعيل محرابي، مسعود بهنود، پرويز پورحسيني، آتيلا پسياني، حسين پاکدل، بهروز غريب‌پور، محمد ابراهيميان، حسين کياني، کيومرث مرادي، افسانه ماهيان، شکرخدا گودرزي، رامتين شهبازي، رضا آشفته، بهزاد صديقي، علي عظيمي‌نژادان و روح‌الله جعفري

کتاب خاموشي دريا

پديد‌آورنده: ورکور | مترجم: حسن شهيد نورايي | ناشر: وال

رماني فرانسوي است که ژان بروله با نام مستعار ورکور، آن را در طول تابستان سال ???? به رشته ي تحرير درآورد. اين رمان که به شکلي مخفيانه در پاريس تحت اشغال آلماني‌ها انتشار يافت، خيلي زود به نمادي از مقاومت فکري و فرهنگي در برابر اشغال‌گران آلماني تبديل شد. در داستان رمان خاموشي دريا، پيرمردي به همراه برادرزاده‌اش از طريق صحبت نکردن با افسري آلماني که خانه‌شان را اشغال کرده، در برابر نيروهاي م، از خود مقاومت نشان مي‌دهند.

افسر آلماني، در گذشته آهنگساز بوده و روياي شکل‌گيري رابطه‌‍اي برادرانه ميان ملت‌هاي فرانسه و آلمان را در سر مي‌پرورانده، اما اکنون تحت تأثير تبليغات و پروپاگانداي نازي‌ها قرار گرفته است. اين تأثير ذهني، زماني از بين مي‌رود که او متوجه مي‌شود، هدف ارتش نازي نه تنها ساخت‌وساز و آباداني نيست، بلکه تخريب و ويران‌گري است. از اين رو، تصميم مي‌گيرد تا به منظور جنگيدن در جبهه ي شرقي، فرانسه را ترک گويد و رهسپار راهي شود که خودش آن را سفري به جهنم» مي‌نامد.

خريد اينترنتي کتاب از کاواک

دانلود رایگان   ,مهاجراني ,دريا ,خاموشي ,يزدان‌پناه ,ناشر ,تا خاموشي ,خاموشي دريا ,گرگ‌وميش تا ,و يا ,اين کتابمنبع

ریزش معدن ذغال‌سنگ، جان ۲کارگر را گرفت

موفق ترین بسته اموزشی درآمدزایی در منزل

کار در منزل برای خانم ها -

مجله خبری آفتابگردون

نحوه ارائه دادخواست بی نقص با همراهی وکیل حقوقی و کیفری در سال 2019

نرم افزار محاسبه سوابق تركیب گله

تجربه خریدی متفاوت را در کنار ما تجربه کنید .

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

online stor دانلود آهنگ های غمگین ،احساسی و عاشقانه mazhabi13 وبلاگ بام لند سه تار خرید از علی اکسپرس و تحویل در ایران فوتپیک پیکسرچینگ سایت رسمی کفپوش طرح پارکت فروشگاه آنلاین